loading

Hakkımızda

VISCON İnşaat

VISCON İnşaat, sahip olduğu deneyim ve uzman kadrosuyla inşaat sektöründe mühendislik, proje yönetimi, yapım ve müşavirlik hizmetleri vermek üzere kurulmuştur.

Tüm üstyapı ve altyapı projelerinde zamanın en son teknolojilerini projenin her aşamasında uygulayarak uluslararası standartlara uygun ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmetler sunmaktadır.

Her projenin “geleceğe atılan bir imza” olduğu bilinciyle yola çıkan VISCON İnşaat, emniyetten ve kaliteden taviz vermeksizin çevre duyarlılığıyla ekonomik çözümler üreterek yüklendiği projelerin zamanında teslimini kendine ilke edinmiştir.

VISCON İnşaat üretimde hız ve kalite, hizmette dürüstlük ve şeffaflık, çözümde güvenilirlik misyonuyla; sürekli gelişmeye ve zoru başarmaya odaklı vizyonuyla en karmaşık inşaat projelerinizde çözüm ortağınız olmaktan gurur duymaktadır.

Viscon İnşaat Hakkında

Şirket Politikalarımız

 • Kalite Politikası

  VISCON yönetimi, kalite yönetim sisteminin etkili biçimde tanımlanması ve sürekli iyileştirilmesiyle ortaya çıkan tüm kazancı elde etmeye kararlıdır. Yönetim, kaynakların optimizasyonunu sağlamada dahili prosedürlerin geliştirilmesi ve aynı zamanda müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamada ve onların memnuniyetini sağlamada kalite sisteminin etkinliğine tam anlamıyla inanmaktadır.

  Bu anlamda şirket orginizasyonu ve kalite sistemi, müşterilerimizle imzalanmış olan tüm sözleşmeler doğrultusunda, işin gerektirdiği talepleri karşılayacak stratejileri gözönüne almak zorundadır.

  Şirket, program ve faaliyetlerinin önceki dönemlerin doğru analizi ışığında giderlerinin optimizasyonunu sağlamayı ve planlanan hedeflere ulaşmayı amaçlamaktadır.

 • Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Politikası

  VISCON yönetimi, sağlık, emniyet, çevre ve güvenlik yönetim sisteminin etkili biçimde tanımlanmasından ve sürekli iyileştirilmesinden ortaya çıkan tüm kazancı elde etmeye kararlıdır.

  Şirket, üstlendiği her projede uluslararası standartlara uygun emniyetli çalışma koşullarını tüm taraflar için sağlamayı taahhüt eder.

  Tüm personeline ve çalışmalarından etkilenen üçüncü şahıslara sağlıklı ve güvenli alanlar ve metodlar yaratmayı prensip edinmiştir. Buna ilave olarak çalışmalarında çevresel etkileri titizlikle dikkate alır.